Úprava vzduchu od A do Z

sušička vzduchu AHD 31 Hankison ATMOS

 Cena bez DPHCena s DPH
Cena na ESHOPu: 16.787,24 KČ20.312,56 KČ
Cena v naší prodejně:18.247,00 KČ22.078,87 KČ
Obj.čís.:atm31
MJ:ks [kus]
Balení:1,00 ks [Kusy]

sušička vzduchu AHD 31 Hankison ATMOS 
  • průtok vzduchu 500 l/min
  • přívod energie 230V
  • příkon 0,24 kW
  • připojení G 3/8"
  • hmotnost 19kg
  • rozměry š x v x h - 320 x 382 x 320mm

Malá, ale silná výkonem a efektivní, je moderní, technicky vyspělá, patřící mezi špičkové produkty ve své kategorii na světovém trhu.

Optimální poměr ceny a výkonu, je podpořen značně zredukovanými provozními a servisními náklady. Sušiče jsou určeny pro široké spektrum využití ve všech průmyslových oblastech.

Jejich tichý a bezprašný chod, jim umožňuje instalaci i do takových oblastí, jako jsou např. laboratoře nebo provozy s vysokými nároky na bezprašnost prostředí. Toto jim umožňuje jejich unikátní konstrukce, ve které absentuje ventilátor v chladivovém okruhu.

Sušiče stlačeného vzduchu s nízkou tlakovou ztrátou a vysokou spolehlivostí danou minimalizací pohyblivých dílů, jsou koncipovány tak, aby udržovaly požadovaný tlakový rosný bod +3°C a zároveň měly minimální spotřebu elektrické energie.

Kompaktní měděný výměník tepla slučuje funkce výměníku vzduch-vzduch, vzduch-chladivo. V chladivovém okruhu, jsou použity vysoce výkonné kondenzátory, spolehlivé kompresory a ekologické chladivo R134a.

Provoz je plně automatický, s jednoduchým řídícím panelem, poskytujícím velmi snadnou obsluhu. Standardem, je odvod kondenzátu automatickým časově řízeným odvadečem. Naprostá jednoduchost instalace a údržby je samozřejmostí.

Sušiče stlačeného vzduchu AHD, jsou certifikovány, dle DIN EN ISO 9001:2000.


Nacházíte se: Home > eSHOP > rozvod vzduchuúprava vzduchu
AUTOLAKY / SPREJE / VYBAVENÍ AUTOLAKOVEN / BRUSIVO / NÁŘADÍ / MATERIÁLY PRO VÝROBU KOMPOZITNÍCH DÍLŮ